Polityka prywatności


Polityka prywatności

Korzystając ze stron naszego sklepu internetowego, akceptują Państwo zasady naszej polityki prywatności, opisane na tej stronie.

Zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych” z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Uzyskane w trakcie składania i realizacji zamówienia dane osobowe gromadzone są w naszej bazie danych klientów i wykorzystywane są jedynie w zakresie koniecznym do realizacji Twojego bieżącego i/lub przyszłych zamówień. Nie są one w żaden sposób udostępniane osobom trzecim, firmom czy organizacjom. Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i ich usunięcia z bazy danych.

Założenia polityki prywatności

Szanujemy Państwa prywatność – Państwa adres e-mail nie będzie w żaden sposób przekazywany innym firmom czy osobom prywatnym w celach marketingowych. Państwa adres e-mail jest zapisany w naszej bazie danych, mają Państwo prawo w każdej chwili usunąć ten adres. Kontaktując się z nami pod adresem email: Nie bierzemy odpowiedzialności za przypadki podania przez inne osoby Państwa adresu e-mail. W takim wypadku możesz usunąć adres z bazy w ten sam sposób jak w punkcie wyżej. Transakcje przeprowadzane w ekolezanki.pl oraz przekazywane dane zabezpiecza SSL (ang. Secure Socket Layer)- protokół zaprojektowany do bezpiecznego przesyłania danych w Internecie. Zapewnia on poufność i integralność transmisji danych. Dzięki SSL wszystkie informacje przesyłane między komputerem Klienta i naszym serwerem są przesyłane w zaszyfrowanej postaci tak, by podczas transmisji nie mogły ich odczytać niepożądane osoby W momencie rejestracji mogą Państwo wybrać możliwość otrzymywania od nas powiadomień w zakresie oferty.

Zastrzeżenia

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w naszej polityce prywatności. Osoby odwiedzające nasz sklep obowiązuje zawsze aktualnie obowiązująca jej wersja, dostępna na tej stronie